Filmozel Filmimo.com olarak değişti ve film arşivini yüksek kalite filmlerle artırıyor. Üye olarak favori film sayfanızı oluşturabilir ve yorumlarınızla destek olabilirsiniz!
Yüce Adalet 2016 Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,833 Görüntülenme

Yüce Adalet 2016 Türkçe Dublaj izle

Genç Mike babasını öldürmekten dolayı yargılanmaktadır. Mike ne kadar diretse de babasının katili olmadığını kanıtlayamaz. Daha sonra ise avukat Richard Ramsey (Keanu Reeves) ortaya çıkar. Bu avukat davayı inceler ve çocuğun haklı olduğuna kanaat getirir. Daha sonra ise onu aklamak için hukuk mücadelesine girer. The Whole Truth film izle, filmimo.com iyi seyirler diler.


loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Mike henüz 17 yaşında olmasına rağmen zengin babası Boone Lassiter'ın ölümünden sonra tutuklanır. Bütün ipuçları Mike'ı bu cinayeti işlediğini göstermekte ve üstelik Mike'da kendisinin öldürdüğünü söylemektedir. Avukat Richard Ramsay bütün bu olumsuzluklara rağmen bu çocuğu mahkemede savunacaktır. Ufak tefek şüpheli hareketleri inceleyerek yola çıkan Richard ne pahası olursa olsun bu çocuğu aklamayı kafasına koymuştur. The Whole Truth film izle, iyi seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?