Filmozel Filmimo.com olarak değişti ve film arşivini yüksek kalite filmlerle artırıyor. Üye olarak favori film sayfanızı oluşturabilir ve yorumlarınızla destek olabilirsiniz!
Sherlock Holmes Gölge Oyunları 1080p Altyazılı izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
5,383 Görüntülenme

Sherlock Holmes Gölge Oyunları 1080p Altyazılı izle

Sherlock Holmes Gölge Oyunları izle, Sherlock Holmes Gölge Oyunları altyazılı izle, Sherlock Holmes Gölge Oyunları full hd izle, Sherlock Holmes Gölge Oyunları 1080p izle - Dünyanın en özel dedektifi olan Sherlock Holmes ortağını da yanına alarak bu sefer ilk defa Londra dışına çıkarlar. Fransa, Almanya ve ardından İsviçre'ye giden bu ikili çok tehlikeli bir belanın içine girerler. Profesör Moriarty (Jared Harris) kötü adam olarak bu ikiliye oldukça kafa tutacaktır. Robert Downey Jr. filmleri ve Jude Law filmleri arasında yer alan Sherlock Holmes 2. filmini sizlere sunuyoruz, iyi seyirler filmimo.com

loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Sherlock Holmes'in 2. filminde, Holmes ve ortağının durakları bu sefer Londra değil. Fransa, Almanya ve İsviçre'ye ayak basan ikili burada yine başlarını belaya sokacak ve olayları çözmeye çalışacaktır. Bu sefer ki düşmanları ise onlardan hızlı hareket eden acımasız Profesör Moriarty. En zeki unvanını da korumaya çalışan Holmes ne olursa olsun bu çatlak profesörü durdurmaya çalışacaktır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?