Filmozel Filmimo.com olarak değişti ve film arşivini yüksek kalite filmlerle artırıyor. Üye olarak favori film sayfanızı oluşturabilir ve yorumlarınızla destek olabilirsiniz!
Sherlock Holmes 1080p Altyazılı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 11,219 Görüntülenme

Sherlock Holmes 1080p Altyazılı izle

Sherlock Holmes izle, Sherlock Holmes altyazılı izle, Sherlock Holmes full hd izle, Sherlock Holmes 1080p izle - Arthur Conan Doyle adlı yazarın müthiş kaleminden çıkan bu eser beyaz perdeye 2009 yılında beyaz perdeye aktarıldı. Sherlock Holmes ve ortağı Watson'la beraber ülkesinin en büyük tehdidine karşı mücadele edecek. Keskin zekası ve üstün dövüş teknikleriyle ön plana çıkan Holmes (Robert Downey Jr.) müthiş bir seyir zevki yaşatacak. Robert Downey Jr. filmleri ve Jude Law filmleri arasından gelen bu mükemmel filmi sizlere sunuyoruz, iyi seyirler filmimo.com


loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Sherlock Holmes karakterini Robert Downey ve filmde ortağını ise Jude Law canlandırıyor. Üstün zekası ve mükemmel dövüş teknikleriyle Holmes ve cesur ortağı Watson macera dolu olaylara giriyorlar. Ülkesine yapılan komploya karşı savaşacak olan Holmes çok tehlikeli bir savaşın içine giriyor. Bu mücadele de ortağıyla beraber mükemmel bir seyir zevki bizleri bekliyor, filmimo iyi seyirler diler.

    Yorumlar (1)