Filmozel Filmimo.com olarak değişti ve film arşivini yüksek kalite filmlerle artırıyor. Üye olarak favori film sayfanızı oluşturabilir ve yorumlarınızla destek olabilirsiniz!
Dehşet Treni – Midnight Meat Train 2008 Türkçe Dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
3,750 Görüntülenme

Dehşet Treni – Midnight Meat Train 2008 Türkçe Dublaj izle

Dehşet Treni - Midnight Meat Train filminde, Leon New York'ludur ve kendisi fotoğrafçılık yapmaktadır. Susan ise sanat galerisi olan biridir ve onun sayesinde daha dişli bir insan haline dönüşmektedir. Leon bir süre sonra seri katilin biriyle karşılaşır artık kendisi bu katille karşılaşmasından sonra insanlığın kötü tarafını görmeye ve bu olaylara şahit olmaya başlar. Artık Metrolarda gece cinayetler işlenmeye başlamış ve bu cinayetleri Mahogany isimli kişi işliyordur. Kendisi öldürdüğü insanları parça parça ayırmaktadır. Leon'nun bu adama karşı bir ilgi vardır ve bu yüzden Maya'da karanlığa doğru bir yola çıkacaklardır. Bu güzel yapımı sizlere Full HD kalite olarak sunuyor ve www.filmimo.com ekibi olarak iyi seyirler diliyoruz.


loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Leon bir fotoğrafçıdır, günün birinde karelerine takılan Metro Kasabı'nın ipuçlarını üzerine tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Metro Kasabı'nın bu ismi alması ise metrodan insanları yıllardır bir bir kaçırıp katletmesinden gelir. Leon ise bu sır katilin kim olduğunu ortaya çıkarmak ister.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?