Filmozel Filmimo.com olarak değişti ve film arşivini yüksek kalite filmlerle artırıyor. Üye olarak favori film sayfanızı oluşturabilir ve yorumlarınızla destek olabilirsiniz!
25. Saat – 25th Hour 2002 Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 3,485 Görüntülenme

25. Saat – 25th Hour 2002 Türkçe Dublaj izle

25. Saat - 25th Hour filminde, Montgomery Brogan (Edward Norton) bu yaşına kadar hep uyuşturucu satarak hayatını kazanmıştır. O her şeye sahip olmuş ve oldukça iyi bir yaşam sürmekte iken bir gün polis baskınına uğramış ve evinde baya bir uyuşturucu ile yakalanmıştır. Bu baskının ardından tam 7 yıl hapis cezası alır. Aklındaki kendini kimin ihbar ettiği ve sevdikleri ile birlikte son bir 24 saat geçirmektir. Aklındaki soruların cevabını bulmak için baya bir vakti olacaktır. Bu harika yapımı sizlere Full HD kalite ve Türkçe Dublaj olarak sunuyor ve www.filmimo.com ekibi olarak iyi seyirler diliyoruz.


loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Monty Brogan, uyuşturucu alanında kendine bir krallık kurmuştur. Fakat yetkililerin kendini yakalaması uzun sürmez. 7 yıl ceza alır ve hapse girmesine bir gün kalmıştır. Son gününü kız arkadaşıyla geçirmek ister, fakat beklenmeyen olaylar serisi Brogan için başlamıştır.

    Yorumlar (1)